Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati ka vendosur të shijojë rrezet e diellit që bien në ballkon derisa të hapen plazhet.

Ajo nuk i ka rezistuar dot kohës së mirë dhe nuk ka hezituar të veshë bikinit për të nisur “sezonin e plazhit”.

Në rrjetet sociale, moderatorja ka postuar disa foto nga “rutina” e saj e re. Eva duket mjaft seksi dhe në formë.

“Daily dose of balcony sun @ana_brands ☀️ derisa te hapen plazhet.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *