Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë ai është bërë me dije nga vetë ai duke zbuluar jo vetëm emrin, por edhe portretin e vogëlushit.

“Mirësevjen biri im Edgar, lumturia i mamit dhe i babit, qofsh përjetë i bekuar.”- shkruan ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *