Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj  i cili kërkon një mandat të dytë, sonte në Real Story përballë gazetarit Sokol Balla.

 

Kreu aktual i bashkisë së Tiranës Veliaj, këtë të hënë do të flasë për gjithë premtimet e bëra dhe të mbajtura deri më tani në rrugëtimin e tij. Gjithashtu në Real Story si do të flasë për unaën, teatrin, bulevardin, sheshin, partinë dhe Shqipërinë.

 

Ndërkohë të shtunën në Kongresin e Partisë Socialiste është konfirmuar rikanditimi I tij në krye të bashkisë së Tiranës. Gjatë prezantimit të tij në Sheshin “Nënë Tereza”, Veliaj ka prezantuar edhe listën e tij prej 100 emrash si kandidatë për këshillin bashkiak.

 

Për këto dhe të tjerë përgjigje të Veliaj, sonte ora 21:00 në Vizion  Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *