Vetë artistja ka zbuluar disa imazhe nga mjedisi në të cilin do të jetojë së shpejti.

 

 

Pas publikimit të pamjeve të shtëpisë,  vjen një tjetër lajm. “Bleva edhe disa lope, shaka”, – ka shkruar Enca për humor, mbi videon e postuar së fundi.

 

 

Vila thuhet se ka kushtuar diku te 300 mijë euro dhe është ende në proces sistemimi dhe arredimi. Urime Enca!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *