Enca Haxhia, është një ndër këngëtaret që shquhet për një popullaritet mjaft të përhapur në publik dhe për provokimet e saj.

 

Por, ajo është fakt se po punon edhe në projekte të reja. Përmes një postimi n ë rrjetet sociale Enca ka konfirmuar se është në realizim të një projekti të ri. Ajo ka postuar një foto në studio nga Prishtina.

 

Ndërkohë pak kohë më parë ajo publikuar këngën “Balad”, titull i këngës që u përzgjodh nga vet adhuruesit e këngëtares.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *