Subscribe

Identifikohet personi i cili u ekzekutua me armë zjarri mëngjesin e sotëm, në Peqin.

 

Mësohet se viktima është Albi Bashaliu, 35 vjeç. Ndërkohë dyshohet se ekzekutimi i tij ka të bëjë me një hasmëri pasi vëllai i viktimës ka bërë burg për vrasje.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur reth orës 08.39, në fshatin Gjoçaj Peqin. Autoritetet ndodhen në vendin e ngjarjes si dhe është rrethuar zona dhe vijon krehja e saj për të bërë të mundur kapjen e autorit/ëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *