Subscribe

Gert Shehu është personi që qëlloi me grusht kreun e PD Sali Berisha në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

 

Nuk dihen arsyet e këtij veprimi, por burime për Vizion Plus bëjnë me dije se ai është shoqëruar në ambientet e komisariatit numër 1 në Tiranë.

 

Pasi qëlloi me grusht në fytyrë kreun e PD, Shehu u neutralizua nga truprojet e Berishës dhe protestuesit e tjerë që kishin dalë në shesh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *