Bleona Qereti po arrin suksese të mëdha në karrierën e saj si këngëtare në Amerikë.
Ditën e sotme, këngëtarja shqiptare ka ndarë me ndjekësit e saj një fakt që e ka lumturuar shumë dhe që e ka bërë akoma dhe më shumë krenare për veten.

“Nuk mund të isha më shumë krenare për veten ku kërkova në ‘Google’ ‘Billboard Dance Charts’ dhe emri im doli pranë Diana Ross dhe Kelly Clarkson”, ka shkruar Bleona në një foto në ‘Instastory’./Living

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.