Shefi i Komisariatit të Lushnjës, Adrian Matani u nda nga jeta këtë të martë. Ai humbi jetën në moshën 45-vjeçare.

 

Matani dyshohet se ka pësuar infarkt, teksa ndodhej në banesën e tij në Tiranë. Ndonëse familjarët e dërguan me urgjencë në spital, ai nuk mbijetoi dot.

 

Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e dhanë miqtë e kolegët në rrjetet sociale. Adrian Matani ishte prej vitesh pjesë e Policisë së Shtetit dhe së fundmi kishte marrë detyrën e shefit të Komisariatit të Lushnjës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *