Subscribe

Zbardhen emrat e katër personave që mbetën të plagosur nga shpërthimi i bombolës së gazit në një hotel në Velipojë të Shkodrës.

 

Burimet bëjnë më dije se të lënduar rëndë kanë mbetur Klarisa Gjoka, 15 vjeçe, Danjela Gjoka, 19 vjeçe, Enriko Gjoka, 12 vjeç dhe Alketa Gjoka, 40 vjeçe.

 

Ata kanë marrë djegie të konsiderueshme në trup dhe janë dërguar për mjekim më të specializuar në Tiranë. Ata ndodhen në gjendje kritike për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.