Zbardhen emrat e autorit dhe viktimës të ngjarjes së rëndë në Bubq.

 

Burimet bënë me dije se viktima është identifikuar si Klarita Ismalaja, 45 vjeçe, që u vra me thikë nga burri i saj, Artan Ismalaja, 51 vjeç.

 

 

Ky i fundit goditi edhe veten me thikë pasi vrau gruan. Motivet që e kanë çuar 51-vjeçarin drejt aktit të rëndë nuk bëhen ende të ditura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *