Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fushë Kuqe të Kurbinit rreth orës 14:00, ku dy persona humbën jetën.

Gazetari i Vizion Plus, Altin Mema, bën me dije se zetori me të cilin udhëtonin Ismajl Ismaili 60-vjeç, dhe Gjin Muhaj 21-vjeç, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal, për pasojë dy personat kanë humbur jetën.

Lexo edhe :

Related Posts

Grupi hetimor po punon për sqarim e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *