Louise Thompson ka treguar se çfarë  bën me ushqimin, duke rrefyer kështu edhe sekretin e linjave të saj të përsosura.

 

 

Ylli I “Made In Chelsea” vërtetoi se format e saj të mrekullueshme fizike e lejojnë që të  argëtohet me ushqimin.

 

 

27 vjeçarja ka realizuar një foto topless, ku ka shfrytëzuar ëmbëlsirat për të mbuluar gjoksin.

 

 

Bukuroshja dukej shumë e lumtur, me një buzëqeshje të madhe në fytyrë dhe aspak e shqetësuar për faktin që ishte gjysmë e zhveshur.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *