Këngëtarja Besa Kokëdhima ka publikuar këngën e saj më të fundit “Kokëfortë”, një produksion i Flori Mumajesit.

 

 

Teksti dhe muzika e kësaj kënge, mbajnë firmën e Flori Mumajesit, ndërkohë që këngëtarja Elvana Gjata e ka ndarë këtë këngë në profilin e saj në Instagram. Nuk është hera e pare, që pas lajmeve të ndarjes së tyre, Elvana publikon këngë apo produksione të Florit, raporton CityBizz.al.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *