Në “Twitter” po diskutohet shumë rreth faktit se Elvana Gjata do të shkojë në Eurovizion për të përfaqësuar një qytet në Itali, San Marino.

 

Këtë vend deri para pak kohës, do e përfaqësonte Aly Ryan, një këngëtare gjermano-amerikane, por mesa duket nuk qenka vendosur ende, pasi u fut edhe Elvana në lojë.

 

Ende nuk dihet nëse është thjesht një thashethem ose jo, por Twitter po plas me këtë lajm. Për më tepër, mund të shihni të gjitha postimet dhe komentet e njerëzve.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.