Mëngjesi i kësaj të enjte nuk ka nisur edhe aq i mbarë për këngëtaren Elsa Lila në “Ferma VIP”.

Teksa ka qenë në verandë për të konsumuar kafen e mëngjesit me Dijonisit, Çiljeta “është bërë shkak” i incidentit të Elsës.

Këngëtares i është derdhur kafja tek tutat, duke sjellë edhe irritimin e saj.

Por për ta zbutur situatën, Dijonisi i tha derdhja e kafes është fat dhe se do marrë lekë.

Për të shijuar më tepër momentet mes tyre, shikoni videon e mëposhtme./vizionplus.tv

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *