Partnerja e Gjikos, Elita Rudi dhe pse për shumë muaj e mbajti të fshehtë lajmin e shtatzanizë, ajo tashmë flet dhe për vështirësitë që i ka sjellë shtatzania.

 

Moderatorja këtë të martë ka publikuar disa fotografi dhe ka treguar se pavarësisht se shtatzënia nuk është e lehtë, po pret me padurim ditën kur do të njohë fëmijën e saj. “Jo çdo ditë e shtatzënisë është e lehtë, por çdo ditë më sjell më afër teje me ty bebo”, shkruan Elita.

 

Megjithëse është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël, Elita është kujdesur shumë për veten, sepse ajo duket në formë të shkëlqyer fizike.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *