Duket se çifti Elita Rudi dhe Gjiko, janë në  një pritje të ëmbël.

 

Në shumë media në Kosovë, flitet prej kohesh për një shtatzëni të mundshme, ndërsa këngëtarja nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka pohuar indirekt diçka të tillë.

 

Ajo ka shpërndarë një foto ku duket e gjitha, ndërsa shkrimi bashkëgjitur fotos, është marrë nga mediat si një konfirmim.

 

Ajo shihet të ketë veshur një bluzë të gjerë, ndërsa mban edhe një çantë me të cilën dëshiron të mbulojë barkun e rrumbullakosur.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *