Një 40 vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar është vënë në prangat e policisë së Elbasanit.

 

Sipas policisë në pranga ka rënë shtetasi A.D., 40 vjeç,  pasi Gjykata e Shkallës Parë Elbasan , e ka dënuar me 8 muaj burg, për veprat penale, ” Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”, dhe  ” Mosbindje ndaj punonjësit të policisë së rendit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *