Ish-magazinave të grumbullimit në Mamurras iu është vendosur një sasi lëndë plasëse, por që nuk ka shpërthyer.

 

Mësohet se lënda plasëse është vendosur gjatë natës, ndërsa ende nuk dihet detaje të tjera.

 

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe identifikimin e autorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *