Supermodelja mahnitëse Bella Hadid ka ngitur temperaturat në Malibu.

Ylli i pasarelave është fotografuar në plazh e veshur me bikini.

 

 

21-vjeçarja vuri në pah format e saj perfekte trupore dhe dukej shumë seksi.

Bella po i shijon shumë pushimet nën shoqërinë e miqve të saj.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *