Një aksident ka ndodhur në Tiranë, ku një makinë ka përplasur të miturën 7 vjeçare.

 

Menjëherë, drejtuesi i automjetit, shtetasi B.F 32 vjeç është larguar nga vendngjarja.

 

Ndërsa policia u vu në ndjekje derisa u realizua arrestimi i tij.

 

Njoftimi i Plotë:

Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit :

– B. F., 32 vjeç, pasi duke drejtuar mjetin e tij, ka aksidentuar një shtetase të mitur 7 vjeçe dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.