Një 63-vjeçar është vetëvrarë me çifte në banesën e tij.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Prush mbrëmjen e sotme.

 

Policia njofton se po punohet për zbardhjen e shkaqeve që çuan 63-vjeçarin me iniciale B.B drejt këtij akti të rëndë.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 19.01.2023, në Prush, Gropaj, dyshohet se është vetëvrarë, me çifte, në banesën e tij, shtetasi B. B., 63 vjeç.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *