Një 60 vjeçar është vetëhedhur nga kati i 8 I banesës pasditen e kësaj të diele, duke I dhënë fund jetës.

 

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në Fushë Mëzez Kashar, ndërsa dyshohet se 60 vjeçari ka qenë në kushte të rënduara psikologjike.

 

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit të pajetë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *