Një 35-vjeçar nga Shkodra i ka dhënë fund jetës.

 

Ai u gjet nga familjarët pa shenja jetë në banesë. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e kësaj të marten në lagjen “Partizani”.

 

Viktima është identifikuar me inicialet Gj. L., dhe dyshohet se është vetëvarur.

 

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *