Një 48 –vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike këtë pasdite në Shkodër.

 

48-vjeçari ka qenë duke prerë dru ndërsa i ka rënë trungu dhe si pasojë e goditjes ka ndërruar jetë.

 

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 13:15, jemi njoftuar se në malin e fshatit Shosh, Shkodër, shtetasin F. Ç. 48 vjeç, banues në fshatin Golem Shkodër, duke prerë dru e ka goditur një trung peme dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.