Një 48-vjeçar në Shkodër ka vrarë veten me armë gjahu në banesën e tij.

 

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:20.

 

Arma është sekuestruar në cilësinë e provës materiale, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Shkodër/Informacion paraprak

 

Rreth orës 13:20, në lagjen “Naim Gjylbegu”, Shkodër, dyshohet se është vetëvrarë më armë gjahu, në banesën e tij, shtetasi A. Xh., 48 vjeç. 

 

Arma e gjahut është sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *