Katër persona u vranë dhe tre të tjerë u plagosën pas të shtënave me armë herët të shtunën në një shtëpi në Kentakin verior, tha policia.

I dyshuari i masakrës më vonë humbi edhe jetën, pasi makina që drejtonte përfundoi në një kanal pas ndjekjes nga policia.

Sipas informacioneve, autori kishte qëlluar veten dhe dha frymën e fundit” në spital. Katër persona u gjetën të vdekur në vendngjarje, ndërsa tre të tjerë u dërguan në një spital në Cincinnati në gjendje kritike. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *