Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Mesul të Pukës.

Një 40-vjeçare me inicialet D.K ka rënë nga pema e arrës dhe për pasojë ka gjetur vdekjen rrugës t për në spital. Forcat policore kanë shkuar në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e aksidentit të rëndë.

Sipas raportimeve të para, ngjarja dyshohet të jetë aksidentale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *