Një 40 vjeçar është aksidentuar teksa ka qenë duke rregulluar makinën.

 

Policia njofton se shtetasi me iniciale L.N ka qenë në ambientet e një guroreje kur ka ngritur makinën në krik për ta rregulluar.

 

Por makina ka lëvizur dhe për pasojë ai ka marrë plagë, ku është dërguar në spital për kujdes mjekësor.

 

Berat/Informacion paraprak

 

Në fshatin Mbreshtan, në ambientet e një guroreje, shtetasi L. N., rreth 40 vjeç, banues në Kuçovë, dyshohet se duke riparuar një automjet tip fuoristradë, të vendosur në një krik, është dëmtuar fizikisht pasi automjeti ka lëvizur nga kriko.

 

Ky shtetas ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *