Subscribe

Një video e rëndë ka qarkulluar ditën e sotme në rrjetet sociale, ku një infermiere në shtëpinë e të moshuarëve në Pejë dhunon një grua.

 

Punonjësja teksa është duke e goditur me shpulla dhe këmbë në bark gruan, shoqet e saj e filmojnë dhe qeshin.

 

Ndërkohë Prokuroria Themelore në Pejë pas publikimit të videos ka bërë me dije se dy punonjëset që dhunuan të moshuarën janë arrestuar.

 

“Dy prokurorët e shteti dhe Policia e Kosovës në vendin ku dyshohet së është kryer vepra penale, kanë identifikuar dhe arrestuar dy persona të dyshuar dhe të njëjtit me urdhër të Prokurorit të Shtetit  janë ndaluar  për 48 orë, nën dyshimin se në bashkëkryerje kanë kryer veprën penale “Sulmi” dhe veprën penale “ndihma në kryerjen e veprës penale Sulmi”- thuhet në njoftimin e Prokurorisë.

 

 

2 thoughts on “E rëndë në Kosovë/ Punonjësja godet me shpulla dhe këmbë në bark gruan në azil, shoqet e filmojnë dhe qeshin (VIDEO)

  1. Kètyreve rugsqe , prostitute duhet me ja u fut dinamitin nè birr , mos me egzistu mo , farrn e qelbêt .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *