Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mëngjes, në spitalin e Gramshit, ku një pacient 65-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i dhomës ku ishte shtruar.

 

Hekuran Llapushi ka hipur në dritare dhe më pas ka rënë në tarracën e katit të dytë, duke marrë plage të shumta në trup.

 

Menjëherë ai u nis drejt spitalit të Traumës në Tiranë, ku po merr ndihmën e nevojshme.

 

65-vjeçari ishte i shtruar në repartin e patologjisë, që prej katër ditësh dhe dyshohet se gjendja e tij psikologjike ditët e fundit ka qenë e rënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *