Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e  sotme në Durrës ku një i ri ka humbur jetën tragjikisht.

 

Rreth orës 14:30, në sheshin e kontenierëve në Portin e Durrësit, është aksidentuar në punë shtetasi R. G., 19 vjeç, punëtor ngarkim-shkarkimi, i cili për pasojë ka ndërruar jetë në spital.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *