Ka ndërruar jetë rrugës për në spital turisti që u rrëzua nga kati i tretë i hotelit në Dhërmi.

 

Nga informacionet paraprake dyshohet se shtetasi anglez, 21-vjeç ka qenë në gjendje të dehur.

 

Dhërmi/Informacion shtesë

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë me parë, ku shtetasi anglez Z. C., ka rënë nga kati i tretë i një hoteli, njoftojmë se rrugës për në Spitalin e Vlorës ky shtetas ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.