Një punëtor i fabrikës së pasurimit të kromit në Bulqizë ka humbur jetën. Viktima, 65 vjeç, i identifikuar si Mustafa Kamishi, u gjet pa shenja jete këtë të enjte.

 

Dyshohet të ketë ndërruar jetë për shkak të një infarkti.

 

Është ngritur grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e saktë të shkakut.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *