Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gjerbës të Mallakastrës, ku një grua u gjet e vrarë në rezervuarin e fshatit.

 

Informacionet bëjnë me dije se viktima është D.S, 51 vjeç.

 

Forca të shumta policie mblodhën provat në vendin e ngjarjes, ndërsa ka dyshime që gruaja të jetë vrarë me herët dhe të jetë hedhur në rezervuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *