Mbytet një person në Portin e Durrësit.

 

Viktima, i cili nuk është identifikuar ende, u gjet i mbytur në afërsi të barkave të peshkimit.

 

Nga kqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

 

Grupi hetimor po punon për identifikimin e  personit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *