Subscribe

Një ngjarje e rëndë është shënuar në spitalin e Traumës në Tiranë. Një 47-vjeçar është vetëhedhur nga kati i 3-të i Spitalit të Traumës dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

47-vjeçari raportohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor, dhe sipas deklarimeve të familjarëve ka tentuar të vetëvritet dhe më parë.

“Më datë 25.02.2024, rreth orës 05:30, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3-të i Spitalit të Traumës, shtetasi M. H., 47 vjeç, i cili si pasojë e dëmtime të marra ka ndërruar jetë.

Ky shtetas është paraqitur për ndihmë mjekësore në spital, më datë 24.02.2024, rreth orës 12:00, pasi është vetëplagosur me mjet prerës thikë, në Tepelenë”, njofton policia./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *