Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në qytetin e Elbasanit.

 

Në bazë të informaioneve të siguruara mësohet se një makinë e drejtuar nga një femër ka përplasur një të ri me motor në afërsi të Urës së Zaranikës.

 

I riu është transportuar menjëherë në spital, ku raportohet se ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

 

Ndërkohë  në vendngjarje kanë mbërritur forcat e rendit dhe pritet zbardhja e detajeve të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *