Një 35 vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e kësaj të marte si pasojë e përplasjes nga një makinë në Kavajë.

 

Ngjarja ka ndodhur në në qendër të qytetit pranë Prokurorisë, ku një mjet ka përplasur me vdekje një këmbësorin me iniciale S.B, 35-vjeç, dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

 

Ndërkohë forca të shumta të policisë ndodhet në vendngjarje, të cilët po punojnë për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *