Një shqiptar akuzohet nga autoritetet greke se ka përdhunuar një 29-vjeçare.

 

Shtetasi shqiptar, 45 vjeç, shkruajnë mediat greke, e takoi të renë greke në një lokal, teksa kjo e fundit punonte aty.

 

Më pas, ai e ftoi të dilnin pas pune dhe më pas i kërkoi të kalonin pak kohë edhe në shtëpinë e tij në Kolonaki.

 

Vajza pranoi, por kur u mbyll dera, shqiptari abuzoi seksualisht me të.

 

Ajo arriti të dilte nga banesa dhe rrugës pa një makinë policie, ku kërkoi ndihmë. 45-vjeçari shqiptar u arrestua në shtëpi.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *