Tayna është reperja më e re që është bërë e njohur kohët e fundit në vendin tonë.

 

Hiti i saj më i fundit ‘Columbiana’ në bashkëpunim me Don Phenom, këngë e cila u kthye në refrenin e kësaj vere, e ka bërë këngëtaren shumë të dashur për publikun shqiptarë.

 

Ajo i ka rënë në sy të gjithëve dhe ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram e njihni me emrin Tayna. Por e dinit cili është emri i saj i vërtetë?

 

Emri i Taynës është Doruntina Shala nga Prizreni dhe është vetëm 21-vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *