Pas këngës ‘Shote Galica’ e cilësuar si diss për Taynën,  Arta Memedi ka shpërthyer sërish kundër këngëtares. E ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus, Arta ka vijuar më tej me sulmet, duke e quajtur këngëtaren “thjeshtë një kukull”.

“Thonë që kur Titaniku është fundosur është harruar. Ndodhin këto gjëra në karrierë . Nuk ka qenë një përleshje me të, por më shumë një problem ndërjmet që ka ndodhur me menaxherin e saj. Ajo më është dukur si një kukull që e kanë nxjerrë në teatër dhe e kanë bërë cfarë e kanë urdhëruar ata nuk e marr shumë personalisht.

Kënga “Shote Galica”, është një këngë si kundërpërgjigje për shkak se kam qenë shumë e bllokume me koncerte,  për shkak që kemi patur edhe probleme personale dhe është përfshir me punën e biznesit. Nëse dikush ta merr bukën normale që ti reagon dhe reagimi im ka qenë për atë aspekt”, u shpreh Arta Memedi.

Përsa i përket  marrëdhënieve me ish të dashurin Rinorin tashmë menaxherii i këngëtares të Tayna, Arta Memedi u përgjigj:

“Mirë jemi,ashtu”,  u shpreh Arta duke qeshur.

Këngëtarja njoftoi gjithashtu për fansat e saj se së shpejti do të vijë më një këngë të re me titullin “Problem”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *