Mediat greke kanë nxjerr video sesi bashkëshorti vrasës I 20 vjecares Caroline Crouch, ndonëse kishte kryer vetë krimin e rëndë, përqafon dhe ngushëllon vjehrren e tij.

Takimin me nënë e gruas që kishte mbytur, Babis Anagnostopulos e kishte bërë pak para se të arrestohej si njeriu që ka kryer krimin e rëndë disa kohë më parë.

Ndërkohë autopsia tregoi se 20 vjecarja është mbytur në gjumë nga burri I vet. Eksperti mjeko-ligjor tha se gjithcka është “zbuluar” nga ora inteligjente që kishte në dorën e vet, viktima 20 vjece.

Ora ruan, sic tha ai, të gjitha parametrat jetësore dhe pas përgjigjes që ka dhënë laboratory , ka rezultuar se nëna e foshnjës 11-muajve u mbyt në gjumë nga burri I saj.

32 vjecari Babis Anagnostopulos fshehu krimin duke pretenduar se kishin qënë disa persona që hynë si grabitës ata që kryen vrasjen, mirëpo gjithcka u zbulua dhe rezultoi një vrasje macabre nga vetë bashkëshorti.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *