Një person i moshuar rreth moshës 75-vjec ka shpëtuar farmirësisht pak momente më parë në zonën e Lungomares në Vlorë.

 

I moshuari sapo është futur në det ka ndier dhimbje në zemër dhe ka kërkuar ndihmë personave aty pranë.

 

Në ujë janë futur tre persona dhe fatmirësisht ja kanë dalë t’i japin ndihmën e parë.

 

75-vjeçari është transportuar për ndihmë mjeksore në spitalin e Vlorës me urgjencë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.