Të shtëna me arme zjarri janë shënuar mbrëmjen e kësaj të marte.

 

Burime bëjnë me dije se është qëlluar në drejtim të një automjeti në lagjen ‘Prek Cali’ në Shkodër.

 

Një automjet në lëvizje ka qëlluar ndaj një automjeti tjetër i cili ka qenë i parkuar.

 

Nuk raportohet për persona të vrarë ose të plagosur.

 

Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *