Një person ka mbetur i plagosur nga të shtënat me armë zjarri në lagjen ‘1 Maji’ në Kuçovë.

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se bëhet fjalë për një mashkull rreth 45 vjeç.

 

Nuk bëhet i ditur ende identiteti i tij.

 

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.