Kryetari i bashkise Divjakë Fredi Kokoneshi ka denoncuar 2 ditë me parë në polici se është goditur me grusht në fytyrë dhe është fyer nga shtetasi me iniciale D.S 33 vjec.

 

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Divjakës. Materialet i janë referuar për vlërësim prokurorisë Lushnje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *