Subscribe

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik.

 

Përgjatë aksit Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Bishqe, është përplasnjë mjet tip fugon me një motomjet.

 

Ka ndërruar jetë drejtuesi i motomjetit.

 

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.