Dy ditë më parë në rrjetet sociale qarkulluan me shpejtësi disa foto në momente dobësie të këngëtares Rihanna dhe partnerit të saj. Ata shfaqeshin duke i bërtitur dhe bërë me gisht njëri-tjetrit dhe dukej se situata ishte mjaft serioze.

 

 

Mediat filluan të aludonin për arsyen e sherrit, por askujt nuk i kishte shkuar në mendje se botërori ishte shkaku. Menjëherë pas lajmeve Rihanna ka reaguar nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku tregon një luaneshë duke i bërtitur luanit.

 

Kur ti mendon se ti di më shumë për futbollin.”– shkroi Rihanna krahas fotos, duke i sqaruar të gjithëve arsyen e sherrit.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *